Dirbame visomis darbo dienomis

Priimame užsakymus internetu, telefonu ir el.paštu

Užsakymai suruošiami laikantis nurodytų terminų

Saugūs atsiskaitymo būdai

Bekontaktis prekių pristatymas visoje Lietuvoje


 • Plotis:
  Profilis:
  Skersmuo:
  Sezonas:
  Gamintojas:
  Klasė:
  Kaina iki:
  Apmokėjimas:
  Pristatymas:

  Kaip rinktis pagal dydį?

  Pirmas skaičius (255) nurodo padangų plotį milimetrais, antras skaičius (65) reiškia padangos aukštį, tačiau šis padangos parametras nėra matuojamas milimetrais. Tai santykinis dydis, apskaičiuojamas pagal tam tikrą formulę, kurioje kintamieji yra padangos plotis ir ratlankio skersmuo. Raidė R nurodo, kad padanga yra radialinė. Skaičius 17 nurodo ratlankio skersmens diametrą coliais arba ant kokio dydžio ratlankio naujos padangos gali būti montuojamos. Skaičius 91 nurodo krovos indeksą, o raidė T – greičio indeksą.


Žieminės padangos

Žieminės padangos – kaip išsirinkti?

Atėjus šaltajam metų laikui, kiekvienas vairuotojas skuba pasikeisti automobilio padangas. Važiuoti snieguotu ar apledėjusiu keliu su vasarinėmis padangomis tolygu savižudybei, nes Jūsų automobilis bet kada gali tapti nevaldomas ir sukelti skaudžią avariją. Prireikus staigiai stabdyti įšalusiame ir apsnigtame kelyje, automobilis su geromis žieminėmis padangomis sustos greičiau bei jo valdymas bus daug geresnis.

 

Geros žieminės padangos turi snieguotiems keliams pritaikytą gilų protektorių, tuo tarpu vasarinių padangų protektorius visai kitoks ir tinka važinėti tik šiltuoju metų laiku. Be to, žieminių padangų guma minkštesnė, dėl to smarkiai padidėja sukibimo galimybės su apsnigta kelio danga. Būtent todėl, rudeniop žieminės padangos tampa labiausiai perkama automobilių detalė. Jas perka visi, kas rūpinasi savo kelionės saugumu ir vairavimo komfortu.

 

Padangų pasirinkimas internetu milžiniškas, todėl ne kiekvienas žino kokių žieminių padangų jam reikia. Siekiant puikaus sukibimo su kelio danga ir saugių kelionių, pirkti žiemines padangas reikėtų apsisprendus, kur dažniausiai ruošiatės važinėti.

 

Kieto mišinio, minkšto mišinio ar dygliuotos žieminės padangos?

Jei beveik visą laiką važinėsite mieste, rinkitės kieto mišinio padangas. Kelio danga miestuose dažniausiai švari ir lygi, todėl kieto mišinio padangos puikiai sukibs su keliu. Be to, kieto mišinio padangos – ilgaamžiškiausios.

 

Jei keliausite tiek mieste, tiek ir užmiestyje, rinkitės minkšto mišinio padangas. Šios padangos pritaikytos sukibti su sniegu ir prastai nuvalyta kelio danga, todėl puikiai tarnaus užmiestyje.

 

Dygliuotas padangas rekomenduojame rinktis tiems, kurie dažnai važinėja apledėjusiais ir nenuvalytais keliais. Padangų dygliai įsirėš į po sniegu esantį ledą, todėl automobilio pravažumas taps geresnis.

 

Žiemines padangas visuomet reikėtų pirkti tik naujas. Tam yra kelios priežastys:

• Naujų padangų guma minkšta, tuo tarpų naudotų sukietėjusi. Kieta padangų guma nekimba su kelio danga, dėl šios priežasties važinėti su naudotomis padangomis tas pats kas su vasarinėmis.

• Naujų padangų protektorius žymiai gilesnis už naudotų. Gilus protektorius reikalingas, tam, kad padangos geriau sukibtų su snieguotu keliu.

• Naujos padangos neturi jokių pažeidimų ir nėra nusidėvėjusios, todėl puikiai laikys orą ir visos keturios vienodai sukibs su kelio danga. Tuo tarpu naudotos padangos dažnai būna su įvairiais pažeidimais ir nevienodai nusidėvėjusios. Jei naudota padanga kada nors buvo klijuota, tikėtina, jog ji pradės leisti orą.

• Naujos padangos žymiai saugesnės už naudotas. Gali būti, jog naudota padanga kelyje sprogs ir Jūs padarysite avariją, o tai niekuomet nenutiks su naujomis padangomis.

 

Taigi, gerų žieminių padangų dėka, kelyje galėsite jaustis saugiai ir užtikrintai. Būtent todėl, vertindami savo klientų poreikius, parduodame tik visiškai naujas padangas, kurias galite rinktis iš gausaus asortimento. Pas mus geromis kainomis galite įsigyti dygliuotų, minkšto arba kieto mišinio naujų žieminių padangų.

 • Hifly

  E
  E
  72

  HIFLY WIN-TURI 255/45 R20 105 H

  Liko: 4 vnt.

  Pristatymas: 0-1 d. d.


  97,00 €

  PLAČIAU
 • Yokohama

  E
  F
  71

  YOKOHAMA ICE GUARD G075 265/55 R19 109 Q

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d. d.


  199,00 €

  PLAČIAU
 • Continental

  C
  E
  71

  CONTINENTAL VIKINGCONTACT 7 SUV 255/45 R20 XL FR 105 T

  Liko: 2 vnt.

  Pristatymas: 4-7 d. d.


  315,00 €

  PLAČIAU
 • Michelin

  MICHELIN X-ICE 245/40 R18 97 Q

  Liko: 1 vnt.

  Pristatymas: 1-2 d. d.


  20,00 €

  PLAČIAU
 • Laufenn

  E
  C
  71

  LAUFENN I-FIT PLUS (LW31+) 175/65 R14 82 T

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d. d.


  40,00 €

  PLAČIAU
 • Superia

  C
  C
  71

  SUPERIA BLUEWIN HP 185/60 R15 84 T

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 1-2 d. d.


  41,00 €

  PLAČIAU
 • Superia

  E
  E
  68

  SUPERIA BLUEWIN HP 185/65 R14 86 T

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d. d.


  41,00 €

  PLAČIAU
 • FRONWAY

  C
  C
  70

  FRONWAY ICEPOWER 868 195/65 R15 XL 95 T

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d. d.


  43,00 €

  PLAČIAU
 • FRONWAY

  C
  C
  70

  FRONWAY ICEPOWER 868 205/55 R16 FR 91 H

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d. d.


  43,00 €

  PLAČIAU
 • Laufenn

  E
  C
  71

  LAUFENN I-FIT PLUS (LW31+) 185/65 R15 88 T

  Liko: 4+ vnt.

  Pristatymas: 0-1 d. d.


  43,00 €

  PLAČIAU

������.�������
Additionally, paste this code immediately after the opening tag: